Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Помер виконавчий директор ВООЗ Пітер Салама

Причина смерті поки невідома.

У п'ятницю, 24 січня, стало відомо, що виконавчий директор ВООЗ Пітер Салама - гендиректор організації, помер. Про це повідомляє пресслужба ВООЗ.

"Слова не можуть висловити наш смуток. Ми сумуємо разом із родиною доктора Салами в цей важкий час", - зазначили у ВООЗ.

Він був виконавчим директором Програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій у сфері охорони здоров'я, лікар-епідеміолог.

Салама керував науковими дослідженнями і мав безліч публікацій із питань охорони здоров'я матерів і новонароджених, ВІЛ, харчування, смертності і насильства у воєнний час, здоров'я біженців та допомоги в надзвичайних ситуаціях, а також формування програм в нестабільних державах. Він отримав ступінь у сфері медицини і суспільної охорони здоров'я в Мельбурнському і Гарвардському університетах, де він також був стипендіатом Програм Фулбрайта і Харкнесса у сфері державної політики.

Салама є підданим Австралії, він одружений і виховував трьох дітей.

Нагадаємо, 23 січня повідомлялося, що Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) вирішила не оголошувати надзвичайну ситуацію міжнародного значення через поширення нового коронавірусу з китайського Уханя (2019-nCoV).

Відео ВООЗ рекомендує кожній здоровій людині проходити 10 тисяч кроків на день

Скандинавська ходьба - один із найкорисніших видів спорту, на думку кардіологів. Цей вид активності поліпшує роботу серця, плавно піднімає пульс на 10-15 ударів. Якщо навантаження регулярні, це в рази скорочує ризики захворювання серця. А ще цей вид спорту рекомендований офісним працівникам, які сидять по 8 годин на добу.  

ВООЗ рекомендує кожній здоровій людині проходити 10 тисяч кроків на день

Залиште свій коментар

Вибір редакції