Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Викрали люди в тюрбанах: стали відомі подробиці вбивства росіян у Центральній Африці

Представники спецслужб казали росіянам не вирушати в дорогу, «оскільки було вже темно».

Представник влади центральноафриканского міста Сибю Марселен Йойо заявив, що вбитих 30 липня Орхана Джемаля, Олександра Расторгуєва та Кирила Радченка викрали «приблизно десять осіб у тюрбанах, що спілкувалися тільки арабською».

Про це пише Associated Press.

Чиновник не сказав, ким, на його думку, могли бути злочинці.

За словами Йойо, росіяни були вбиті на місці; водій втік і розповів владі про те, що трапилося вранці у вівторок. Чиновник додав, що представники спецслужб казали росіянам не вирушати в дорогу, «оскільки було вже темно».

Нагадаємо, що журналіст Орхан Джемаль, режисер Олександр Расторгуєв і оператор Кирило Радченко загинули в Центральній Африці ввечері 30 липня. Вони перебували в ЦАР заради зйомок сюжету про найманців з ПВК «Вагнер» для «Центру управління розслідуваннями» Михайла Ходорковського.

За наявними даними, автомобіль з журналістами обстріляли на дорозі, коли вони їхали на зустріч з радником з місії ООН. Водій вижив і розповів про те, що трапилося владі. Однією з версій нападу називають пограбування — у росіян були з собою готівку і знімальна техніка.

Раніше стало відомо, на місці виявлення тіл знайдені дві прес-карти видання "Известия". Разом з тим дипломати поки не підтвердили офіційно, що загинули саме росіяни, тому що інших документів, крім посвідчень журналістів, не виявлено. Тіла знайдено за 23 кілометрів від міста Сибутами. Припускають, що вбивство скоїла ціла група озброєних людей.

Вибір редакції