Викритий у ядерних розробках Іран знищив свій секретний об’єкт – прем’єр Ізраїлю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами Нетаньяху, його країна отримала докази нелегальних дій недалеких сусідів.

Іран намагається виготовити ядерну зброю і з цією метою створив секретний центр. Про це розповів прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху.

Політик послався на дані розвідки своєї країни та під час телевізійного виступу показав супутникові фотографії об’єкту. "Ми знаємо, чим ви займаєтеся, коли ви цим займаєтеся і де ви цим займаєтеся. І ми продовжимо викриття вашої брехні і порушень", - пообіцяв він.

Нетаньяху пояснив, що йдеться про об'єкт у місті Абаді в провінції Фарс. Після того, як про його існування стало відомо ізраїльським спецслужбам, цей секретний центр улітку 2019 року ліквідували. "На цьому місці Іран проводив випробування, щоб розробляти ядерну зброю. Коли Іран зрозумів, що ми розкрили об'єкт, ось що вони зробили – вони знищили об'єкт, просто його знищили", - наголосив прем'єр Ізраїлю.

Він також закликав міжнародне співтовариство приєднатися до американських санкцій проти Тегерана та змусити іранську владу підкоритися встановленим правилам. "Тиск, тиск і ще раз тиск", - зауважив Нетаньяху.

Відео США ухвалили нові суворі санкції проти Ірану

Сполучені Штати ухвалили нові суворі обмеження як покарання за нарощення ядерного озброєння. Документ уже підписав особисто президент США Дональд Трамп.  

США ухвалили нові суворі санкції проти Ірану

Залиште свій коментар

Вибір редакції