Віктор Бут: США замкнуть мене в авіаносці, щоб вивідати секрети Росії

Російський підприємець Віктор Бут, якого в США вважають "збройовим бароном", вважає, що американські спецслужби готові його катувати.

Затриманий в Таїланді російський бізнесмен Віктор Бут, якого США звинуватили у незаконній торгівлі зброєю і охрестили "торговцем смерті", боїться екстрадиції до Сполучених Штатів.

"Повертатися до Росії я не боюся. Для мене США небезпечніші. Міняти свободу на бізнес мені не пропонували, тому що бізнесу у мене і немає вже. Ось моя дружина може боятися за свою безпеку через все ті ж американські спецслужби", - сказав він.

Бут зазначив, що не розраховує на справедливий вирок суду.

"Тут замішана величезна кількість грошей. США стверджують, що я знаю якісь російські секрети. Вони будуть намагатися отримати їх будь-якими способами, а способів безліч: від шантажу до хімічних препаратів. У США, можливо, справа до суду і не дійде. Замкнуть у авіаносці або в Гуантанамо, і будуть тримати, поки не підпишу потрібні свідчення", - переконаний бізнесмен.

Він також розповів, що багато американських агенти зробили на його справі кар'єру.

"Навряд чи вони могли спіймати бен Ладена, простіше було ловити Бута", - зауважив він.

"Американські спецслужби офіційно відзвітували, що витратили 12 млн. Мене нібито бачили то в Португалії, то в Швеції тощо. Агенти їздили туди у відрядження. Наскільки мені відомо, в США піднімається величезний скандал з приводу витрат спецслужб на мою упіймання", - заявив Віктор Бут.

Нагадаємо, наприкінці серпня апеляційний суд Таїланду дозволив екстрадицію Віктора Бута, але вже 23 серпня американці висунули проти нього нові обвинувачення, тому на Бута чекає ще один процес у Таїланді.

Слухання призначені на 4 жовтня, тому до цього часу юридично видача Бута американській владі неможлива.

Читайте також:

Бут попросив Таїланд захистити його від США

Справа Бута не зіпсує відносин Москви і Вашингтона

У Таїланді звинуватили Бута в причетності до терактів 11 вересня

Таїланд відклав екстрадицію "торговця смертю" Бута до США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: