Вілли за мільярди рублів, яхти і виноградники. Навальний показав таємне майно Медведєва

Дата публікації

Нерухомість і землі глави уряду РФ записані на "благодійні фонди"

Російський опозиційний політик Олексій Навальний і Фонд боротьби з корупцією опублікували велике розслідування про секретні активи прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва – його величезні ділянки земель, вілли, квартири у старовинних особняках і виноградники. 

У розслідуванні описується мережа нібито благодійних та некомерційних фондів, організованих довіреними особами та родичами Медведєва. Зазначені організації нібито отримують "пожертвування" від олігархів і банків під держконтролем РФ, а потім ці кошти витрачаються на покупку елітної нерухомості, яхт та інших атрибутів дорогого життя.

Спираючись на опубліковану звітність, Навальний заявляє, що на фонди Медведєва були переведені принаймні 70 мільярдів рублів грошима і майном.

До них входять хабарі від олігархів Аліхера Усманова і Леоніда Міхельсона, гроші російського "Газпромбанку" і перерахування компаній, серед яких і нафтові.

У розслідуванні йдеться, що на ці гроші були куплені родовий маєток і агрокомплекс Медведєва в Мансуровому, гірська резиденція "Псехако" в Сочі, виноградники в Анапі і Тоскані, вілла в Міловці і рубльовська резиденція, вартість якої оцінюють приблизно в 5 мільярдів рублів. 

Нагадаємо, раніше Навальний повідомляв, що у місті Пльос Івановської області глава уряду Росії Дмитро Медведєв збудував резиденцію на благодійні внески олігархів. Комплекс Медведєва обгороджений внутрішнім парканом, за яким зведені готелі для співробітників, автобази, три вертолітні майданчики, вежі спецзв'язку і ще кілька підземних споруд, а площа резиденції становить 80 гектарів, що дорівнює 30 Красним площам. 

Наступна публікація