"Вимагаємо поважати нашу державність": в Казахстані обурилися заявами Захарової, щодо вислання українського посла

"Вимагаємо поважати нашу державність": в Казахстані обурилися заявами Захарової, щодо вислання українського посла

Фото: Associated Press

У Казахстані роздратувалися заявами МЗС РФ щодо вислання посла України з країни.

Марія Захарова обізвала посла України в Казахстані Петра Врублевського "войовничим русофобом" за його висловлювання про вбивство росіян і заявила, що Казахстан обіцяв його вислати з країни, але не дотримав свого слова. Своєю чергою заяви Захарової  в Казахстані назвали некоректними.

Про це повідомляє Інформбюро. Казахстан.

Офіційний представник Міністерства закордонних справ Казахстану Айбек Смадіяров прокоментував заяву російської колеги Марії Захарової щодо вислання українського посла з Казахстану.

"З приводу коментаря офіційного представника МЗС РФ Марії Захарової щодо висилки українського посла з Казахстану хотів би зазначити, що тональність її заяви дисонує характер союзницьких взаємин Казахстану та Росії як рівноправних стратегічних партнерів", - сказав Смадіяров.

Він повідомив, що МЗС Республіки Казахстан сьогодні, 5 жовтня, викличе російського посла Олексія Бородавкіна для розмови. 

Також про позицію російського зовнішньополітичного відомства висловився депутат мажилісу Азат Перуашев.

"Висловлювання МЗС РФ недоречні, некоректні, не відповідають нашим відносинам. Казахстан з повагою ставиться до позиції представників Росії. Так само і Російська Федерація повинна з повагою ставитися до Казахстану і до нашого посла, який є повноважним представником РК в РФ. Загалом ми розуміємо, що це пов'язано з війною між Росією та Україною, але Казахстан ні з ким не воює. Тому ми вимагаємо поважати наших представників, нашу державність", – заявив депутат.

Нагадаємо, що представниця МЗС РФ Марія Захарова пригрозила, що в разі постачання Україні ракет великої дальності зі США, Росія визнає Америку стороною конфлікту.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація