Він вам не Дімон: невідомі виклали фільм-розслідування Навального на сайті Санкт-Петербурга

Також стрічка з'явилася на сайті Ярославської прокуратури.

На сайті комітету з питань законності, правопорядку і безпеки уряду Санкт-Петербурга невідомі опублікували сканадальний фільм-розслідування "Він вам не Дімон" про прем'єр-міністра російського Дмитра Медведєва.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Під самим фільмом невідомі залишили запис: "Ці люди крадуть наші гроші, садять у тюрми випадкових і невинних людей, використовуючи правоохоронні органи як цепних псів, а їхні злочини минаються. Ці люди повністю дискредитували такі поняття, як "Демократія", "Право" і "Свобода слова".

Також фільм з'явився на сайті прокуратури Ярославської області. Ролик супроводжувався текстом: "Прокуратура Ярославля закликає громадян не піддаватися на провокації і не ходити на несанкціоновані заходи! Сидіть вдома. Швидше ми вас посадимо, а не Дімона". У відомстві заявили про хакерську атаку.

Нагадаємо, раніше російський підприємець Алішер Усманов подав позов в суд на російського опозиціонера Олексія Навального через розслідування про корупцію щодо прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва. Зокрема, в ньому говорилося, що Усманов передав велику ділянку фонду, близького до голови уряду РФ, і це було прихованим хабарем.

Усманов виступив з коментарями з приводу розслідування ФБК через місяць після його публікації. Він заявив, що дійсно передав фонд "Соцгоспроект" ділянку в Підмосков'ї, але в обмін отримав іншу ділянку поруч зі своєю і, таким чином, розширив свою територію.

Навальний у відповідь записав своє звернення до Усманова і покликав його на дебати.

У розслідуванні ФБК "Він вам не Дімон" зазначалось, що на "благодійні" гроші, отримані від російських олігархів, Медведєв купив родовий маєток і агрокомплекс в Мансурово, гірську резиденцію "Псехако" в Сочі, виноградники в Анапі і Тоскані, віллу в Миловці і рублевскую резиденцію, вартість якої оцінюється приблизно в 5 мільярдів рублів. Медведєв відреагував на розслідування через місяць, вже після того, як воно стало приводом для багатотисячних мітингів по всій Росії, і назвав його "якимись папірцями".

Відео майже за три місяці зібрало більше 21 мільйона переглядів і призвело до масових акцій протесту проти корупції політиків в РФ.

ВідеоРосійське МВС перевірило звинувачення на адресу прем'єра Медведєва і ознак злочину не знайшло

Залиште свій коментар