Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Він все одно вмирає": чиновниця Білого дому поглузувала над сенатором Маккейном

Маккейн активно виступає проти кандидатури Білого дому на посаду голови ЦРУ

Під час внутрішнього засідання Білого дому спеціальний помічник Келлі Садлер познущалась над позицією хворого на рак сенатора Джона Маккейна проти призначення Джини Гаспел на посаду голови ЦРУ. 

Таку репліку вона кинула перед близько 20 співробітниками відділу комунікацій, розповідає джерело The Hill.

"Це не має значення, він все одно вмирає", - сказала Садлер на засіданні.

Інше джерело не змогло підтвердити точне формулювання, але погодилося, що воно було дуже схоже на процитовану фразу. Обидва джерела зазначають, що репліка Садлер, найімовірніше, була жартом, але після цього у кімнаті засідання стався певний "дискомфорт" і обговорення продовжилось без залучення Садлер до розмови.

На запит видання Садлер не відповіла, проте ще одне джерело повідомило, що вона телефонувала доньці Маккейна з вибаченнями. Білий дім також не зміг підтвердити або спростувати слова Садлер, зазначивши лише, що вони "поважають діяльність сенатора Маккейна та моляться за нього та його сім`ю у цей важкий час".

У Білому домі Келлі Садлер займається питаннями нелегальної імміграції, створює прес-релізи для журналістів у висвітленні цієї теми.

Нещодавно сенатор-республіканець Джон Маккейн виступив з різкою критикою на адресу Джини Гаспел – кандидатки на посаду голови ЦРУ від Білого дому. Вона зіткнулась із значним спротивом з боку сенаторів через її причетність до жорстких катувань після теракту в США 11 вересня 2011 року, коли була агентом ЦРУ. За словами Маккейна, який пережив тортури під час полону у В’єтнамі, "її відмова визнати катування аморальними є неприйнятною".

Наприкінці квітня сенатор Джон Маккейн заявив про завершення політичної кар`єри. Рік тому, 19 липня 2017 року, 81-річному політику діагностували пухлину мозку. Лікарі чекали на патологічний звіт, перш ніж призначити лікування. Ймовірно, це було зроблено через те, що медики також підозрювали метастатичну меланому, з якою Маккейн бився в минулому.  У сенатора первинна пухлина головного мозку. Діагноз був поставлений після того, як 14 липня політику видалили згусток крові над його правим оком. У вересні Маккейн заявив, що лікарі дають йому невтішні прогнози щодо його онкологічної хвороби.

ВідеоСенатора Маккейн потрапив на лікарняне ліжко через рак мозку

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції