"Він заслужив на те, що він має": Познер "пройшовся" по кремлівському пропагандисту Соловйову

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Телеведучий не вважає працівника "Росії 1" своїм колегою.

Пропагандист Володимир Соловйов заслужив на сатиру та висміювання, але не заслужив звання телеведучого. Так вважає відомий російський телеведучий і журналіст Володимир Познер.

На його думку, Соловйов не є справжнім телеведучим, тому правило не давати оцінок колегам в цьому випадку не застосовується. "Ви самі розумієте, що з Соловйовим, хоча б судячи з того, що він говорить про мене, ми навряд чи товариші", - додав Познер.

Він також пояснив, що не вважає "цькування" Соловйова після появи пісні Бориса Гребенщикова під назвою "Вечірній М" не нормальним явищем. "Ви знаєте, якщо говорити зовсім відверто, то я вважаю, що він заслужив на те, що він має", - зізнався Познер.

Зауважимо, що пісня Гребенщикова висміює російських пропагандистів – там, зокрема, співається "він все, що замовлять – розповість". Соловйов образився на цю пісню та звинуватив Гребенщикова в деградації "від поета до куплетиста", а також припустив, що артист зазнав "згубного впливу бандерівської України", до котрої часто їздить із концертами.

Відео Пропагандисти РФ "поспілкувались" із померлою артисткою на похоронах Доренка, які ще не відбулись

Телеканал "Звезда", що належить російському Міноборони, примудрився взяти інтерв’ю у покійної артистки, та ще й під час похорону Сергія Доренка, який ще не відбувся. Народна артистка СРСР Олена Образцова, яку воскресили російські телевізійники, нібито розповіла, яким чесним і безкомпромісним був Доренко у роботі.  

Пропагандисти РФ "поспілкувались" із померлою артисткою на похоронах Доренка, які ще не відбулись

Залиште свій коментар

Вибір редакції