Винищувачі чотирьох європейських країн були здійняті в повітря для перехоплення бомбардувальників РФ

Російські Ту-160 пролетіли від Норвегії до Іспанії та назад.

Винищувачі Норвегії, Британії, Франції та Іспанії піднімали у повітря свої винищувачі та супроводжували два російські бомбардувальники Ту-160 у міру їх просування з боку Норвегії в напрямку північної частини Іспанії і назад. Про це повідомляє Російська служба ВВС.

Інцидент стався ще 22 вересня, однак відомо про нього стало нещодавно, коли було оприлюднено заяву французького міністерства оборони.

Першою російські бомбардувальники виявила Норвегія біля північних кордонів країни. ВПС Норвегії підняли у повітря два винищувачі F-16, які супроводили російські літаки в бік півночі Шотландії.

Після цього Британія підняла в повітря винищувачі "Тайфун". Як заявили тоді ВПС Британії, російські літаки не вторгалися в повітряний простір країни.

Після того, як російські бомбардувальники пройшли дотичною вздовж західного узбережжя Ірландії, їх перехопили два французькі винищувачі "Рафаль". Як повідомило міністерство оборони Франції, ще два "Рафалі" піднімалися у повітря у міру того, як Ту-160 просувалися на південь.

Також свої бомбардувальники у повітря здійняла Іспанія. Після цього російські літаки розвернулися і рушили в зворотному напрямку. Вважають, що на зворотному шляху їх перехоплення вже не здійснювалося.

Бомбардувальники РФ
Російська служба ВВС

Крім того, пізніше Ісландія розповіла, що російські Ту-160 в той же день пройшли на відстані 1800-2700 метрів нижче пасажирського літака, що виконував рейс з Рейк'явіка в Стокгольм, що є доволі небезпечною дистанцією. Своєю чергою, російське Міноборони заперечило цей факт, назвавши твердження ісландського МЗС плодом їх фантазії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що американські винищувачі показово пролетіли біля кордону КНДР.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: