Винищувачі та вертольоти. Скільки техніки РФ втратила під час війни у Сирії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Один із літаків розбився під час заходу на посадку, загинули десятки людей.

За час військової кампанії РФ у Сирії російська армія втратила 13 літаків та вертольотів, за офіційними даними, і ще 10 – за повідомленнями ЗМІ.

Від  початку операції Міноборони РФ втратило на території Сирії два винищувачі Су-24, один Су-33, один Міг-25, один Су-25 та один транспортний літак Ан-26. Останній розбився вдень 6 березня під час заходу на посадку на авіабазі Хмеймім. Загинули внаслідок інциденту 32 людини.

Також РФ втратила сім військових вертольотів – по два Мі-8 АМТШ, Мі-28, Мі-35 М та один Мі-24.

Серед офіційно не підтверджених владою РФ втрат техніки ще сім винищувачів, військово-транспортний літак Ан-72, розвідник Ан-30 та два вертольоти Мі-35 М.

Подробиці дивіться в інфографіці ТСН.ua.

Втрати техніки Росії у Сирії, інфографіка

 Як повідомлялося раніше, вдень 6 березня у Сирії розбився транспортний літак Ан-26. Внаслідок інциденту загинули 26 пасажирів та шестеро членів екіпажу. Попередньою причиною називають технічну несправність на борту повітряного судна. Літак впав за 500 метрів до посадкової смуги. 

ВідеоУ Сирії розбився російський літак з військовими на борту

Трагедія сталася біля бази Хмеймім. За попередньою інформацією, на борту "Ан-26" були 32 людини - 26 пасажирів та 6 членів екіпажу. Літак розбився, не долетівши кількасот метрів до посадкової смуги. Основною причиною катастрофи називають технічні несправності.

У Сирії розбився російський літак з військовими на борту

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції