Вино на стелі та розкидані на підлозі салати: літак потрапив в зону турбулентності під час обіду

Це сталося одразу після того, як пасажирам подали їжу.

Червоне вино на стелі, шматки їжі на сидіннях та пасажири, обляпані напоями: причиною цього стала зона турбулентності, в яку потрапив літак саме в той час, коли люди починали обідати. Контейнери з їжею попадали та обіди пасажирів виявилася на підлозі. 

Все це сталося під час польоту з Токіо до Укланда. Пасажири невимовно перелякалися, коли літак Air New Zealand раптово почав "труситися як божевільний" одразу після того, як подали обід.

Один з пасажирів у своєму акаунті однієї з соцмереж написав, що це сталося, коли вони вже близько години летіли з Токіо.

"Все раптом піднялося в повітря. Вино однієї жінки опинилося на стелі, келих при цьому описав неймовірну арку. Хтось закричав", - описує він те, що відбувалося в той момент.

Після того як все заспокоїлося, хтось з персоналу розповів, що це була зона турбулентності, яку не могли попередити через погану погоду. Він же додав, що на щастя з літаком нічого не трапилося.

Всього в салоні перебували 294 пасажири і 13 членів екіпажу. Серйозно ніхто не постраждав (один чоловік порізався, бо в момент "трусіння" користувався ножем для їжі).

Фотографії цієї пригоди переглянули вже понад 36 тисяч юзерів. 

Раніше повідомлялося, що літак авіакомпанії Air Canada рейсом із Шанхаю в Торонто потрапив у зону турбулентності. Тут не обійшлося без постраждалих: мінімум шістьох пасажирів винесли з літака на ношах, травми шиї та спини отримали до двох десятків людей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: