Винуватець політичного скандалу навколо L'Oreal позбувся всіх контрактів компанії

Фотограф Франсуа Баньє, який став винуватцем скандалу навколо L'Oreal залишився без контрактів з компанією.

Компанія L'Oreal розірвала всі контракти з відомим фотографом Франсуа Баньє, заробітки якого стали непрямою причиною політичного скандалу, що вибухнув навколо французького косметичного гіганта.

Безпосереднім приводом для цього стала висунута на зборах правління вимога профспілок пояснити, чим зумовлені значні розміри сум, на які укладаються контракти з людьми, близькими до Ліліан Бетанкур, спадкоємиці компанії. Ще на початку липня один з інвесторів L'Oreal звернувся до прокуратури зі скаргою на компанію. На його думку, уклавши з Баньє контракт на суму понад 400 тисяч євро, компанія витрачала кошти неналежним чином.

Баньє був художнім консультантом компанії з 2001 року. Разом з тими грішми, які він отримував по спонсорському контракту на просування продукції L'Oreal, щорічний заробіток фотографа в компанії становив близько 700 тисяч євро. Термін його контракту закінчувався в 2011 році, але керівництво компанії вирішило перервати його достроково.

"Він (контракт з Баньє) був розірваний тому, що скандал, що вибухнув навколо Баньє, шкодив L'Oreal", - заявив представник компанії.

Адвокат Баньє поки відмовився прокоментувати рішення компанії.

У 2007 році дочка спадкоємиці L'Oreal звинуватила фотографа в тому, що він використовував слабке розумове здоров'я її 87-річної матері в корисливих цілях. Заява була зроблена після того, як Баньє отримав від Ліліан Бетанкур подарунки на загальну суму близько мільярда євро.

Сімейна міжусобиця послужила причиною для розслідування фінансової діяльності літньої мільярдерки. У результаті в скандал виявилися втягнуті президент Франції Ніколя Саркозі і його найближчий сподвижник - міністр праці Ерік Верт.

На початку липня цього року в французькій пресі з'явилося повідомлення про те, що в 2007 році Бетанкур нелегально передала 150 тися євро на передвиборну компанію Саркозі. Як стверджувалося, гроші від L'Oreal одержував саме Верт. Пізніше часом у пресі з'явилися повідомлення про те, що міністр праці покривав спроби Бетанкур уникнути податків. Через деякий час Верт, за порадою Саркозі, залишив посаду скарбника правлячої партії.

Читайте також:

Французька поліція обшукала будинок дочки власниці l'Oreal

Французька поліція допитала найбагатшу жінку Європи

Фінансовий консультант власниці L'Oreal затриманий поліцією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: