Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також на заході присутні Венедиктов, Прохоров, Павловський та інші.  

У Єкатеринбурзі сьогодні, 25 листопада, найближчим часом президент РФ Володимир Путін і російський прем'єр Дмитро Медведєв відкриють Центр Бориса Єльцина.

Серед VIP-гостей - відомі політики, громадські діячі, журналісти: екс-президент України Леонід Кучма, музикант Андрій Макаревич, журналіст Ксенія Собчак, політолог Гліб Павловський, голова Роснано Анатолій Чубайс з дружиною, бізнесмен Михайло Прохоров, головний редактор "Еха Москви" Олексій Венедиктов, повідомляє видання Znak.

Ксенія Собчак опублікувала у Instagram фото запрошення, на якому йшлося про жіночий дрес-код: "сукні звичайної довжини". "Сукні звичайної довжини посміхнули", - прокоментувала вона.

У центрі відтворили точну копію кабінету Бориса Єльцина в Кремлі, є зал, присвячений Конституції РФ. Також можна "зустріти" голограму Анатолія Чубайса, який розповідає про приватизацію.

Окремий зал присвячений Чечні, організований книжковий магазин і виставка з експонатами на кшталт листа Єльцина Горбачову або помаранчевого светра, який російський опозиційний політик Борис Нємцов подарував Єльцину.

У будівництво центру першого президента Росії було вкладено близько 7 млрд рублів, зазначає видання. Крім державних грошей були й приватні пожертвування: від Путіна, Медведєва, прес-секретаря прем'єра Наталії Тимакової та її чоловіка Олександра Будберга, бізнесмена Романа Абрамовича та інших.

Залиште свій коментар

Вибір редакції