Випробування північно-корейських ракет провалилися

Південнокорейська розвідка повідомила, що випробування КНДР ракет малого радіусу дії провалилися.

Випробування ракет малого радіусу дії, які Північна Корея проводила на початку жовтня, були визнані невдалими.

Про це повідомило радіо Free Asia, яке отримало інформацію від джерела в південнокорейській розвідці.

Зазначається, що ні одна з п'яти запущених ракет KN-02 не змогла досягти мети.

За наявними даними, дві ракети впали у море одразу після пуску. Ще дві не змогли вразити зазначені цілі. Під час пуску п'ятої ракети виникли неполадки. Південнокорейські військові та представники Національної розвідувальної служби від коментарів з цього приводу відмовилися.

Інформація про те, що КНДР запустила дві ракети малого радіусу дії зі стартового комплексу Мусудан, з'явилася 12 жовтня поточного року. Повідомлялося, що вони впали в Японське море.

Пізніше стало відомо, що Північна Корея випробувала в цілому п'ять ракет, проте інформації про результати тестових запусків не надходило.

Нові ракетні випробування були проведені через тиждень після того, як лідер КНДР Кім Чен Ір заявив про можливе повернення до шестисторонніх переговорів з ядерної програми Північної Кореї.

У них також повинні взяти участь США, Японія, Південна Корея, Росія і Китай. Через деякий час з'явилася інформація про те, що на західному узбережжі країни завершилося будівництво бази Тончхан, з якою військові КНДР зможуть запускати новітні міжконтинентальні балістичні ракети.

KN-02 є модифікованою версією тактичної ракети "Точка-У". За даними південнокорейської розвідки, вона здатна вражати цілі на відстані до 160 кілометрів. Максимальна дальність стрільби у стандартної ракети складає 120 кілометрів.

Читайте також:

Громадянин Південної Кореї утік до КНДР

У Північній Кореї розпочався голод та репресії

Пентагон попередив Південну Корею про загрозу з боку КНДР

Північна Корея запустила дві ракети

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: