Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вирішити конфлікт на Донбасі можна лише після зміни влади в Україні - Путін

Проте розглядається лише мирний варіант врегулювання.

Вирішити конфлікт на Донбасі можна лише після зміни влади в Україні. 

Про це заявив президент Росії Володимир Путін за результатами саміту АСЕАН у Сингапурі, передає УНІАН.

"Нарешті, найголовніше: чи здатна сьогоднішня влада щось зробити для врегулювання? На мій погляд, ні. Поки такі люди будуть при владі в Києві, навряд чи можна розраховувати на мирне вирішення питання на цих територіях. Але ми, тим не менш, вважаємо, що іншого шляху немає, все одно доведеться домовлятися", - сказав він.

Путін заявив, що сподівається на "людей, які очолять країну" після виборів в Україні.

"Сподіваюся, що люди, які очолять країну в майбутньому (хто б це не був), ми, до речі, в будь-якому разі будемо поважати вибір українського народу і будемо працювати з усіма, але, (сподіваюся), дійдуть того висновку, що іншого шляху, крім мирного, не існує. Потрібно виконувати Мінські угоди", - сказав він.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін вважає, що безглуздо проводити зустрічі в "нормандському форматі" до президентських і парламентських виборів в Україні, які мають відбутися 2019 року. 

ВідеоПорошенко прокоментував проведення фейкових виборів на Донбасі

Президент України перебував на запрошення очільника Франції у Парижі. За словами Порошенка, проведення псевдоволевиявлення на окупованому Донбасі Макрон та Меркель розцінили як пряме порушення Росією мінських угод. 

Порошенко прокоментував проведення фейкових виборів на Донбасі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції