Вірменія готова миритися з Туреччиною

Прем'єр Вірменії Серж Саркісян заявив, що готовий вести переговори з новим урядом Туреччини після 90-річного періоду перерваних зв'язків.

Прем'єр-міністр Вірменії Серж Саркісян заявив, що готовий вести переговори з новим урядом Туреччини після 90-річного періоду перерваних зв'язків, передає агентство Новини-Вірменія.

"Ми не можемо залишатися в ситуації, при якій відсутні відносини і діалог з нашим сусідом, оскільки найлегшим шляхом рішення проблем є діалог і переговори", - сказав Саркісян в середу в інтерв'ю катарському телеканалу "Al Jazeera".

Серж Саркісян
Прем'єр-міністр Вірменії Серж Саркісян готовий забути старе (Фото: rau.am)
"Ми не можемо поміняти місце свого проживання і щоб не трапилося, залишимося сусідами на дуже довгий час. Я думаю, було б добре як для вірмен, так і для турків дійти згоди", - додав прем'єр-міністр.

Між Вірменією і Туреччиною відсутні дипломатичні відносини, а вірмено-турецький кордон закритий з 1993 року за ініціативою офіційної Анкари.

Туреччина висуває ряд передумов для налагодження двосторонніх відносин, зокрема, відмова Вірменії від політики міжнародного визнання геноциду вірмен в Османській імперії і поступки в карабахському питанні.

В результаті блокади Вірменії з боку Туреччини вірменській економіці щорічно завдаються збитки у розмірі 500 мільйонів доларів, повідомляють міжнародні експерти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: