Уряд Вірменії запропонував парламенту визнати незалежність Нагірного Карабаху

Законопроект щодо визнання "НКР" розробили опозиційні депутати парламенту Вірменії

У Вірменії уряд розробив та направив на розгляд парламенту законопроект щодо визнання незалежності "Нагірно-Карабаської республіки", передає "News.am".

Законопроект розробили опозиційні депутати, зазначивши, що Вірменія не визнала незалежність "НКР" у зв'язку із тим, що під час проведення переговорів у рамках Мінської групи ОБСЄ, сторони можуть визнати інший статус "республіки Арцах".

При цьому, Азербайджан відмовляється вирішувати питання, якщо кордони країни не збігатимуться із межами колишньої АзСРС.

Також у вірменських ЗМІ звинувачують Азербайджан у порушенні Мадридських принципів від 2007 року та 2009 року. Окрім того, вірменська сторона заявляє, що така позиція Баку порушує "Конституцію НКР".

Нагадаємо, у ніч на 2 квітня у зоні конфлікту у Нагірному Карабасі відновилися бої між Вірменією та Азербайджаном.

Пізніше в ООН оприлюднили дані щодо кількості постраждалих внаслідок бойових дій в Нагірному Карабасі. За підрахунками ООН, в результаті збройного конфлікту загинули 33 людини, з яких 3 – мирні жителі, ще більше 200 отримали поранення. При цьому, наголошується, що офіційно кількість поранених не підтверджено.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: