Вірменська опозиція вимагає провести дострокові вибори

Лідер опозиції Левон Тер-Петросян заявив, що позачергові вибори необхідно провести у проміжку з червня до вересня.

Вірменська опозиція провела 1 березня в Єревані мітинг з вимогою проведення позачергових президентських і парламентських виборів. В акції взяли участь шість тисяч чоловік.

На мітингу був прийнятий текст заяви із зверненням до представництва Ради Європи у Вірменії. У ньому опозиція зажадала від світової спільноти втручання в процес розслідування у справі про березневих заворушеннях 2008 року. Опозиція також вимагає від влади Вірменії зняти обмеження на проведення мітингів походів і зборів, які введені після цих подій. Ці вимоги будуть передані за день до засідання Моніторингового комітету ПАРЄ 16 березня.

У свою чергу, лідер опозиції, екс-президент Левон Тер-Петросян назвав діючого президента Сержа Саргсяна нелегітимним і заявив, що позачергові вибори необхідно провести у проміжку з червня до вересня.

Нагадаємо, опозиція не визнала офіційні результати президентських виборів, що пройшли 19 лютого 2008 року, зажадавши їх перегляду. Після цілодобових мітингів, вранці першого березня, відбулися сутички прихильників Левона Тер-Петросяна з поліцією. В результаті загинули 10 осіб (8 учасників мітингу і два міліціонера) і близько 200 отримали поранення.

Читайте також:

Акція опозиції в Єревані переросла у сутички з поліцією

США підтримали владу Вірменії

У Вірменії надзвичайний стан

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: