Вірменська влада стверджує, що повністю контролює ситуацію в Єревані

Поліцейське відділення все ще захоплене озброєними людьми.

Ситуація в Єревані спокійна і повністю перебуває під контролем влади.

Про це заявив екс-міністр національної безпеки Вірменії Давид Шахназарян в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Ситуація в Єревані спокійна, якщо не зважати на невелику ділянку вулиці, де розташовано поліцейський пункт, який досі захоплено озброєними людьми. Спостерігається дуже позитивна динаміка, вчора в результаті переговорів були відпущені всі заручники і в тому числі заступник начальника поліції Вірменії та заступник начальника поліції Єревана. Приблизно з полудня вчорашнього дня там вже немає заручників", - повідомив Шахназарян.

Він додав, що 24 липня поблизу пункту поліції пройшов мітинг, учасники якого підтримували вимоги озброєних людей – відставку уряду.

"Ситуація загалом контролюється повністю, в місті було спокійно. Переговори тривають, всі сподіваються, що вдасться вирішити питання без кровопролиття", - сказав Шахназарян.

Нагадаємо, в неділю, 17 липня, близько п'ятої ранку за місцевим часом (четверта ранку за київським), озброєні люди з Союзу борців за свободу в'їхали на авто через двері і захопили поліцейську дільницю в Єревані з вимогою звільнити опозиціонера Жирайра Сефіляна та інших політичних в'язнів. Також вони вимагали відставки президента країни. Озброєна група осіб взяла в заручники 7 поліцейських в ділянці. Під час нападу один поліцейський загинув, четверо отримали поранення.

У суботу, 23 липня, озброєні опозиціонери звільнили усіх заручників. Останніх двох заручників – заступника начальника поліції Вірменії, генерала-майора Вардана Єгіазаряна і заступника начальника поліції Єревана, полковника Валерія Осипяна - озброєна група погодилася звільнити в обмін на створення постійно активного прес-пункту, розташованого в нейтральній зоні між будівлею полку і територією, контрольованою співробітниками поліції і Служби національної безпеки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: