Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вірменські протестувальники сподіваються, що через велику кількість людей їх не розганятимуть

Проте відомо про 30 затриманих.

«Оксамитова революція» у Вірменії. Колишній президент утретє очолив країну. Сьогодні парламент обрав Сержа Саргсяна на прем'єрський пост, який після останніх змін до Конституції стає головним у країні. Проти цього виступають тисячі людей, йдеться в ТСН.19.30.

Вірменська столиця заблокована. Сотні протестувальників приєднуються до ненасильницької акції. Лідер опозиції оголошує про початок "Оксамитової революції". Перекривають дороги і блокують урядові будівлі. Під пильним наглядом поліції, яка тримає напоготові важку техніку і водомети.

У парламенті країни тим часом обирають прем'єр-міністра. Саме він після реформи матиме найбільше повноважень у країні. І на цю посаду висовують чоловіка, який і без того очолював Вірменію впродовж десятиліття. Зблизився з Росією та долучив державу до створеного Москвою Митного союзу.  Сержа Саргсяна обирають прем'єром, за нього голосує більшість парламентаріїв.

ВідеоПротести у Вірменії: у центр Єревана стягують спецтехніку

У центрі міста нині збираються сотні людей. Тисячі людей протестують проти висування колишнього президента Сержа Саргсяна на посаду прем'єра. Демонстранти обурені, напередодні вони до ночі блокували центр Єревана. Правоохоронці застосували шумові гранати та сльозогінний газ. Повідомляли про майже півсотні постраждалих.

Протести у Вірменії: у центр Єревана стягують спецтехніку

Протестувальники обіцяють не здаватись. У центрі Єревана збирається велелюдний мітинг. Кореспондент Радіо Свобода Артур Хачатрян, який перебуває на місці подій , каже, навряд чи поліція сьогодні розганятиме протест.

Тим часом, вірменська опозиція заявляє, правоохоронці таки намагалися зупинити поширення протесту. Забирали мітингувальників, які перекривали вулиці до автозаків. За даними демонстрантів, до відділків сьогодні потрапили три десятки невдоволених.

Залиште свій коментар

Вибір редакції