Виробник танків "Армата" попросив грошей у Москви: "Не вписуємось у плани"

Компанія опинилася у важкій фінансовій ситуації.

Керівництво однієї з найбільших державних корпорацій "Уралвагонзавод" звернулося до влади за фінансовою допомогою.

Як пише РБК, генеральний директор Олег Сієнко має намір домогтися від держави гарантій на 16 млрд руб., яких не вистачає на погашення кредитів.

"Не вписуємося в ті плани, які були з підписання нових контрактів на постачання нашої продукції", - зазначив керівник підприємства.

Корпорація закінчила 2015 рік з найбільшим збитком за свою історію - 16,4 млрд руб., що втричі більше, ніж в 2014 році, випливає з звітності.

При цьому консолідована виручка скоротилася на 16,4%, до 106,6 млрд руб. Виручка від продажів у 2015 році військової техніки збільшилася на 10,7%, до 61,5 млрд руб., а від продажу вагонів — скоротилася в 2,5 рази, до 16,4 млрд руб. У червні близько трьох тисяч співробітників були відправлені у вимушену відпустку. Причиною такого рішення компанія назвала "стагнацію на ринку вагонобудування і відсутність попиту на рухомий склад".

"Уралвагонзавод" випускає крім піввагонів, цистерн, платформ, розрекламовані владою танки "Армата" і бойові машини вогневої підтримки "Термінатор".

Нагадаємо, Міністерство фінансів РФ має намір покрити дефіцит бюджету на 2017 рік за рахунок накопичених у Резервному фонді і Фонді національного добробуту коштів. Згідно з офіційною статистикою, станом на 1 липня сукупний розмір Резервного фонду оцінювався в 2,456 трлн руб. З Фонду нацдобробуту можуть виділити близько 783 млрд руб. з наявних 4,675 трлн руб.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: