Вирок у справі Джона Дем'янюка винесуть 22 березня

Після останніх виступів обвинувачів Івана Дем'янюка, що відбудуться наприкінці лютого, у березні планують винести йому вирок.

Вирок у справі Джона (Івана) Дем'янюка, якого звинувачують у причетності до загибелі 27900 євреїв у концтаборі Собібор, має бути винесений 22 березня цього року, повідомив прокурор Томас Штайнкраус-Кох (Thomas Steinkraus-Koch).

Заключні виступи обвинувачів намічені на 22 і 23 лютого. Останній виступ захисту Дем'янюка має відбутися 15 березня. Адвокат підсудного Ульріх Буш (Ulrich Busch) вже заявив, що не згоден з встановленими судом термінами.

За словами Буша, в лютому він має намір подати суду нове клопотання про надання доказів. "Мені здається, що в плановані терміни закінчення процесу укластися не вдасться", - заявив у цьому зв'язку адвокат.

Нагадаємо, що процес у справі Джона Дем'янюка почався в Мюнхені 30 листопада 2009 року і неодноразово переривався у зв'язку з поганим самопочуттям підсудного. Раніше висловлювалися побоювання, що 90-річний Дем'янюк може не дожити до закінчення процесу.

Читайте також:

Івана Дем'янюка тепер звинувачують в геноциді іспанців

Суд над Дем'янюком знову перенесено

У Німеччині звинуватили у знищенні євреїв охоронця, який служив з Дем'янюком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: