Вісім чоловік звинувачують в постачанні повій Берлусконі

Самому Берлусконі ніяких претензій не пред'явлено.

Італійська прокуратура пред'явила звинувачення восьми підозрюваним в тому, що вони поставляли повій прем'єр-міністрові країни Сильвио Берлусконі.

Таке рішення прокурори прийняли в результаті опитування декількох друзів і знайомих прем'єра в місті Бари на півдні Італії.

Підозрювані, на думку слідства, займалися підбором молодих дівчат для Берлусконі і деяких його бізнес-партнерів сподіваючись на отримання роботи, контрактів або різного роду пільг.

Самому Берлусконі ніяких претензій не пред'явлено.

Його адвокати заявляють, що прем'єр-міністр нічого не знав про діяльність обвинувачених.

Прокуратура Бари розслідувала справу про бізнес елітної проституції, який імовірно контролює місцевий бізнесмен Жанпаоло Тарантіні, упродовж трьох років.

Сам Тарантіні знаходиться у в'язниці в Неаполі за підозрою в здирстві: імовірно, він вимагав від Берлусконі 800 тисяч євро, обіцяючи натомість надати прокурорам Бари неправдиві свідчення свідків.

За версією слідства, Тарантіні поставляв дівчат на вечірки Берлусконі, а саме - наймав повій, оплачував їх послуги і переправляв їх в резиденції прем'єра на Сардинії і в Римі в 2008-2009 роках.

Ще одна підозрювана у цій справі - німецька актриса Сабина Беган, по прізвиську Королева, проте їй звинувачення ще не пред'явлені.

Сам Берлусконі категорично заперечує, що влаштовував оргії. За його словами, це були звичайні звані обіди.

"Це були просто дружні збори", - говориться в повідомленні, поширеному адвокатами прем'єра Никколо Гедини і Пьеро Лонго.

Користування послугами повій, яким вже виповнилося 18 років, в Італії не заборонено законом, проте Берлусконі звинувачують в тому, що він платив за секс 17-річній танцівниці нічного клубу з Марокко. Суд у цій справі зараз проходить в Мілані.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: