Вісім з десяти росіян бояться стати жертвою терактів

У Росії провели опитування, за результатами якого було встановлено, що 10% росіян впевнені у власній безпеці. Крайню ступінь занепокоєння відчувають 36 відсотків опитаних.

У Росії вісім з десяти жителів побоюються, що вони або їхні близькі стануть жертвами терактів. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологами ВЦІОМ 5-6 лютого.

10 відсотків учасників опитування впевнені у власній безпеці. Крайню ступінь занепокоєння відчувають 36 відсотків опитаних. Високий рівень страхів характерний для жінок, осіб середнього віку, а також жителів Москви і Санкт-Петербурга.

Більше третини росіян вважають, що повне викорінення тероризму в країні неможливо. Єдиної думки з приводу того, який спосіб боротьби з ним є найбільш ефективним, в опитаних немає. Шість відсотків вважають, що необхідно посилювати міграційне законодавство і контролювати мігрантів, по п'ять відсотків назвали поліпшення роботи спецслужб, підвищення професіоналізму співробітників спецслужб, підвищення пильності населення, посилення охорони державних кордонів.

Відзначається, що такий високий рівень страху стати жертвою теракту був зафіксований соціологами лише після вибухів у московському метро в березні 2010 року.

24 січня 2011 в аеропорту "Домодєдово" було вчинено теракт, в результаті якого загинули 36 осіб. Через кілька днів після вибуху фонд "Громадська думка" провів опитування, в рамках якого 68 відсотків респондентів сказали, що бояться стати жертвою теракту.

Читайте також:

Експертиза ДНК підтвердила особу смертника з "Домодєдово"

Спільниками смертника з "Домодєдово" були його брат і молодша сестра

Доку Умаров взяв на себе відповідальність за теракт в "Домодєдово" (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: