Вісла вийшла з берегів: Варшаві загрожує затоплення

У польській столиці прориває захисні дамби. Рівень води у Віслі підвищився на 7,5 метрів, у Варшаві закриті дороги та школи.

Столиця Польщі під загрозою затоплення. З берегів вийшла річка Вісла, захисні дамби у Варшаві прориває одну за одною.

Рівень води у Віслі швидко підвищився майже на 7,5 метрів, і подальше прогнозоване підвищення може стати критичним. Почав протікати Завадовський Вал: витік води намагаються екстрено зупинити мішками з піском. На допомогу поліцейським і рятувальникам прибули не тільки військові, але й ув'язнені, які працюють під суворою охороною.

Через загрозу затоплення опівночі був повністю закритий для руху транспорту Медзешиньскій Вал - одна з головних транспортних артерій польської столиці. Через повінь у Варшаві призупинено навчання у школах. Влада зараз вирішує питання про евакуацію населення.

Зливи в центральній Польщі йдуть вже кілька тижнів. Затоплено десятки міст, зокрема і в околицях Варшави. У списку загиблих більше 20-ти людей. Тисячі мешканців республіки були змушені залишити свої будинки. Збиток від стихії оцінюється в сотні мільйонів доларів.

Уряд Польщі оголосив про створення програми допомоги постраждалим від повені. Зокрема, компаніям пропонуються безвідсоткові позики для відновлення справ. Оголошено про початок відновлювальних робіт по всій країні, що має на меті також створення нових робочих місць.

Читайте також:

Декілька тисяч мешканців Варшави залишили свої домівки

Рекордна повінь у Польщі: Україна відправила рятувальників з насосами

Кількість жертв повені у Польщі за добу зросла вдвічі

Рівень води у Віслі досяг критичного рівня: Варшава готова до евакуації

ВідеоВісла вийшла з берегів: Варшаві загрожує затоплення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: