Висловлювання Путіна про "хрестові походи" в Лівії вирізали з телеефірів

Російські телеканали не показали у вечірніх новинах критичну заяву Путіна про резолюцію ООН по Лівії, яку розкритикував Мєдвєдєв.

Російські федеральні телеканали не показали у вечірніх новинах критичну заяву прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна про резолюцію ООН по Лівії, проте докладно розповіли про позицію президента Дмитра Мєдвєдєва і про те, чому Росія не скористалася своїм правом вето.

Заяви Путіна ще були присутні в денних випусках, проте зникли з вечірніх. Телеканали не повідомляли у своїх вечірніх репортажах і того, на чиї слова відповідав Мєдвєдєв, критикуючи "неприйнятне" порівняння резолюції ООН з "хрестовим походом", повідомляє ВВС.

Завідуюча кафедрою телебачення і радіомовлення факультету журналістики МДУ Анна Качкаева вважає, що "протягом дня рішення (про показ заяви прем'єра) змінювалося", і на користь остаточного рішення "могли зіграти два міркування".
По-перше, "роздратування президента, тому що Мєдвєдєв всерйоз обсмикнув прем'єра, чого раніше в таких виразах не робив, хоча не погоджується він не вперше".

А по-друге, "може бути, вирішили, що не варто тиражувати думку прем'єра, яка була особистою, але не робило честі російській позиції".

На думку незалежного аналітика Олексія Воробйова, ситуація дуже схожа на зрежисовану. Експерт вважає, що президент і прем'єр РФ "дали два сигнали в різних напрямках". Слова Мєдвєдєва, сказав Воробйов, призначалися для світового співтовариства, а прем'єра - населенню країни.

Експерт Центру політичної кон'юнктури Павло Салін, навпаки, говорить, що кожен з лідерів "висловлює ту точку зору, яка йому ближче. Точки зору засновані на їхніх цінностях". За словами аналітика, політичне керівництво Росії поки що не розуміє суті того, що відбувається в північній Африці, тому вектор російської політики може кардинально змінитися в залежності від подій в Лівії.

У понеділок вдень під час візиту на оборонний завод у Воткінськ Путін розкритикував прийняту ООН резолюцію по Лівії, назвавши її "середньовічним закликом до хрестового походу".

Увечері Мєдвєдєв, перебуваючи у розташуванні бази спецназу "Зубр", сказав, що "ні в якому разі неприпустимо використовувати вирази, які по суті ведуть до зіткнення цивілізацій".

Читайте також:

Путін розкритикував ООН за війну з Лівією: це середньовічний хрестовий похід

Мєдвєдєв обурився висловлюванням Путіна про "хрестові походи" в Лівії

Мєдвєдєв з Путіним розіграють участь у виборах 2012 на двох

ВідеоПутін розкритикував ООН за війну з Лівією: це середньовічний хрестовий похід

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: