Високопосадовці Нью-Йорка виявилися членами мафіозного клану

Члени мафіозного клану Лучезе протягом багатьох років обіймали ключові посади в Держтехнагляді та за хабарі видавали документи на будівництво.

У Нью-Йорку спалахнув великий корупційний скандал. Ключові позиції в муніципальному Держтехнагляді захопили члени мафіозного клану Лучезе.

Шістьох співробітників чиновницького апарату було знято прихованими камерами в той момент, коли вони одержували хабарі від представників будівельних компаній.

Крім того, інспектори просто на робочих місцях приймали кокаїн та сильні знеболювальні засоби. Подальше розслідування їхньої діяльності встановило їхній зв'язок з могутнім мафіозним нью-йоркським кланом Лучезе.

Як повідомляє NY Post, члени мафіозного клану, що зуміли отримати посаду в держтехнагляді, отримували хабарі від представників будівельних компаній за видачу дозвільних документів на початок будівництво, або за ігнорування очевидних порушень, допущених будівельниками.

Вже на цьому тижні суд санкціонує арешт всіх шести інспекторів, а також 24 членів мафіозного клану Лучезе.

Під час розслідування у поле зору поліції потрапили декілька високопоставлених муніципальних чиновників, власників великих ділових центрів в Манхеттені і Бронксі. Було проведено більше 50 обшуків. Розслідування тривало два роки.

Читайте також:

Тимошенко: мафія хоче привести до влади своїх "кишенькових пап"

"Російська мафія" в Іспанії розчленовувала дітей на органи

В США ввезенні близько 200 тонн кокаїну

Мексиканська мафія закатувала журналіста на очах у його родини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: