Виставлено на продаж рукопис останнього роману Набокова

Син Набокова виставив на продаж рукопис останнього романа батька.

Дмитро Набоков, син письменника Володимира Набокова, виставив на продаж рукопис останнього романа батька The Original of Laura ("Лаура і її оригінал"). Рукопис являє собою 138 каталожних карток з рукописним текстом. Торги на аукціоні Christie's призначені на 4 грудня, стартова ціна лоту - 400-600 тисяч доларів. Відзначається, що рукопис знаходиться у відмінному стані.

Набоков не встиг завершити "Лауру", і його останньою волею було знищити рукопис. Проте син письменника довгий час не міг вирішити, що робити з романом, а в 2008 році оголосив, що він все-таки буде опублікований. Книга повинна з'явитися на прилавках американських магазинів 17 листопада 2009, російський переклад надійде в продаж через кілька днів. Уривок з книги вже опублікував журнал Playboy.

У ту ж торговельну сесію Christie's планує продати екземпляри п'яти романів Набокова з дарчими написами письменника. Їх оціночна вартість коливається навколо 10 тисяч доларів.

Дмитро Набоков в інтерв'ю заявляв, що "Лаура" не схожа на жоден з попередніх романів письменника і є останнім шедевром, що дозволяє заглянути в творчу лабораторію Набокова.

Читайте також:

У США запустили інтернет-аукціон для мільярдерів

Найпопулярнішим подарунком на Різдво у США стали хом'яки-роботи

Путін придбає матрьошок на 30 мільйонів доларів
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: