Виступ Ахмадінеджада змусив делегації ЄС і США залишити засідання ООН

Виступ президента Ірану Махмуда Ахмадінеджада на засіданні генасамблеї ООН не почули делегаціїї ЄС та США, адже перед початком промови залишили засідання.

Президент Ірану Махмуд Ахмадінежад, виголошуючи промову на засіданні Генеральної Асамблеї ООН звинуватив західні країни практично у всіх проблемах планети.

Втім, представники Євросоюзу та США і Ізраїлю звинувачень на свою адресу не почули. Вони, як це часто буває у випадку виступів Ахмадінеджада, демонстративно покинули зал засідань, як тільки він почав говорити.

Отже, президент Ірану звинуватив США у використанні "загадкових подій 11 вересня" у власних інтересах для розв'язування воєн і домінування на Близькому Сході.

Крім того, іранський президент звинуватив НАТО в організації наркотрафіку, наголосивши, що після окупації альянсом Афганістану, оборот наркотиків сильно виріс.

За словами Ахмадінеджада, західні країни винні в "війнах, масових убивства, катастрофах і бідності країн світу, що розвиваються" і закликав "виплачувати репарації жертвам їх рабства".

Іранський президент у своїй промові також заявив, що саме західні країни винні у всесвітній фінансовій кризі.

В той же час Ахмадінеджад наголосив на необхідності існування таких об'єднавчих організації як ООН.

"Створення ООН залишається одним з найбільших досягнень людства. Ми не хочемо, щоб організація відхилилася від свого курсу і працювала тільки в інтересах найбільших держав", - заявив Махмуд Ахмаді Нежад з трибуни Організації.

За його словами, єдиний шлях до процвітання людства - колективне управління світом.

"Ми повинні вірити в це, хоча деякі і заважають це зробити", - зазначив він. Під кінець свого виступу іранський президент і зовсім вдарився в лірику.

"Багато хто в сьогоднішньому світі сприяють досягненню свободи і кращого завтра. Ми готові з іншими державами ступити на цей прекрасний шлях. Давайте ж привітаємо любов, свободу і знання", - заявив він.

Нагадаємо, у 2010 році Обама став першим американським президентом за багато років, який не встиг на свій виступ на Генасамблеї ООН.

Читайте також:

У Нью-Йорку розпочала роботу 65-а сесія Генеральної Асамблеї ООН

Янукович виступив на саміті тисячоліття в Нью-Йорку

У Нью-Йорку відкривається "саміт тисячоліття"

ВідеоВиступ Ахмадінеджада змусив делегації ЄС і США залишити засідання ООН

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: