Витік нафти в Мексиканській затоці недооцінили в 12 разів

За даними урядової експертної комісії, кількість нафти, яка надходить у Мексиканську затоку щодня становить до 60 тисяч барелів нафтопродуктів.

У результаті витоку нафти біля узбережжя штату Луїзіана у води Мексиканської затоки щодня надходить до 60 тисяч барелів нафтопродуктів. До такого висновку дійшла урядова експертна комісія.

Нова оцінка значно перевищує початкові цифри. У перші тижні після аварії говорилося про те, що щодня у воду може надходити близько 5 тисяч барелів нафти, а загальний обсяг витоку складе до 100 тисяч барелів нафтопродуктів. Нові дані урядової комісії наблизилася до оцінок, які давали масштабом витоку незалежні експерти.

Учасники комісії відзначили, що нові дані беруть до уваги 20-відсоткове збільшення напору нафтопродуктів, який стався в результаті зрізання сегменту труби. Операція була проведена фахівцями компанії BP на початку червня: підводні човни на дистанційному управлінні розрізали трубу в надії ослабити натиск.

Як повідомлялося, президент США Барак Обама заявив про необхідність призначення "нафтового царя", який буде стежити за ситуацією в Мексиканській затоці і контролювати діяльність нафтових компаній.

Читайте також:

Обама призначив "нафтового царя" США

Обама порівняв катастрофу в Мексиканській затоці з терактами 11 вересня

США можуть відібрати у BP ліцензії на видобуток нафти і газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: