Витік нафти в Мексиканській затоці остаточно зупинений

Нафтова компанія BP 19 вересня завершила бетонування свердловини. Це означає, що витік нафти, який тривав з кінця квітня, зупинено.

Витік нафти з аварійної свердловини ВР у Мексиканській затоці остаточно зупинений, заявили представники американської влади.

Нафтова компанія BP 19 вересня завершила бетонування свердловини. Це означає, що витік нафти, який тривав з кінця квітня, зупинено.

Інженери BP встановили "корок" 15 липня, однак повної впевненості в тому, що ці заходи принесуть успіх, у експертів не було.

Нагадаємо також, що нафтова катастрофа біля узбережжя США почалася 20 квітня з вибуху метану на платформі Deepwater Horizon, яка перебувала під управлінням BP. В результаті НП загинуло 11 робітників платформи.

Через два дні платформа затонула, а з пошкодженої свердловини на глибині 1,5 км почала витікати нафти. У середині липня витік вдалося зупинити, однак за час аварії у води Мексиканської затоки вилилося близько 5 млн бар. нафти.

BP витратила вже 8 млрд дол. на ліквідацію наслідків екологічної катастрофи та компенсації потерпілим. За оцінками аналітиків, аварія в кінцевому рахунку обійдеться BP в десятки млрд дол.

Читайте також:

У Мексиканській затоці завершуються роботи з консервації свердловини

Влада США підготувала позов до BP на 17 млрд доларів

BP назвала причини аварії у Мексиканській затоці

ВідеоВитік нафти в Мексиканській затоці остаточно зупинений

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: