Витік радіоактивної води з "Фукусіми" повністю зупинено

Фахівці TEPCO закачали в передбачуване місце витоку забрудненої води близько півтори тисячі літрів суміші підвищеної твердості - "рідкого скла".

Витік води з високим рівнем радіаційного забруднення з японської АЕС "Фукусіма-1" повністю зупинено, передає в ніч на середу агентство Кіодо з посиланням на компанію-власника АЕС TEPCO.

У вівторок фахівці TEPCO закачали в передбачуване місце витоку забрудненої води близько півтори тисячі літрів суміші підвищеної твердості - "рідкого скла".

Раніше у вівторок TEPCO повідомила, що вміст радіоактивного йоду-131 в воді, яка виливалася через тріщину в колодязі дренажної системи АЕС в Тихий океан, в 7,5 мільйони разів перевищує норму. Проби води для аналізу було взято 2 квітня. Виявлено зміст йоду-131 в обсязі 300 тисяч беккерелів на один кубічний сантиметр води.

Компанія-оператор аварійної АЕС "Фукусіма-1" TEPCO у понеділок приступила до скидання 11,5 тисячі тонн низькорадіоактивної води в Тихий океан, щоб використовувати резервуари для заповнення високорадіоактивною водою. Компанія заявила, що жалкує про прийняте рішення, але в нинішній ситуації це єдиний вихід.

20 березня уряд Японії оголосив, що АЕС "Фукусіма-1" буде закрита. 29 березня влада підвищила рівень тривоги країні до максимального. 3 квітня прем'єр-міністр Японії Наото Кан заявив, що витік радіації з аварійної японської АЕС може "тривати ще кілька місяців".

Читайте також:

Японія шукає чорнобильських ліквідаторів для порятунку "Фукусіми"

Радіоактивність води, яка витікає з "Фукусіми" до океану, в 7,5 млн разів вище норми

Викиди радіації в Японії триватимуть ще кілька місяців

ВідеоВитік радіоактивної води з "Фукусіми" повністю зупинено

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: