Витік радіоактивної води

На найбільшій японській атомній електростанції в результаті землетрусу відбувся витік радіоактивної води.

Витік радіоактивної води
Об'єм радіоактивної рідини, що витекла, склав близько 1,2 кубічних метра рідини. (Фото: focus.de)
На найбільшій японській атомній електростанції Касівадзакі-Каріва в результаті землетрусу відбувся витік радіоактивної води. Про це повідомила компанія-оператор АЕС "Токіо денріоку".

Як йдеться у заяві компанії, витік "води, що містить радіоактивні речовини", відбувся в шостому блоці АЕС, який зараз знаходиться на плановому огляді. На думку фахівців "Токіо денріоку", причиною витоку став землетрус. Як повідомив телеканал "Ен-ейч-кей", об'єм рідини, що витекла, склав близько 1,2 кубічних метра рідини, яка в такій кількості не представляє загрози для навколишнього середовища.

За даними телеканалу, воду на підлозі в двох місцях блоку виявили працівники АЕС під час перевірки стану об'єктів після землетрусу. Вода по дренажу витікала в море. У компанії вважають, що це може бути вода із спеціального сховища для відпрацьованих уранових стрижнів, і вивчають його на предмет пошкоджень.

Відразу після першого могутнього поштовху компанія виступила із заявою, що на чотирьох блоках АЕС, що діяли в той момент, спрацювала автоматична система зупинки і позаштатної ситуації немає.

Через деякий час з'явилася інформація про спалах трансформатора із зовнішнього боку третього блоку. До полудня пожежа була погашена, а компанія виступила із запевненням, що витоку радіації немає.

У понеділок вранці в районі префектури Ніїгата відбувся землетрус магнітудою 6,8, яке понесло життя щонайменше семи чоловік. Більше 800 отримали поранення. 

Вдень був зафіксований ще один могутній поштовх магнітудою 5,8.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: