Витрачають на харчі не більше 20% доходу: скільки платять за продукти європейці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Експерти вирахували, що українці понад половину місячного доходу витрачають на харчі.

Українські ціни доганяють європейські. До прикладу, за молоко доводиться платити більше, ніж у сусідній Польщі.

Це при тому, що зарплати українців лишаються одними з найнижчих у Європі, йдеться у «Сніданку з 1+1».

Ціни в польських супермаркетах: молоко 3,2% жирності 2,20 злотих за 1л (понад 18 гривень), яйця середнього розміру 6 злотих за десяток (близько 50 гривень).

Так, в одному з найдешевших супермаркетів Німеччини, за курятину можна заплатити менше 1 євро. За яйця – 1 євро 30 центів. Рукола обійшлася значно дешевше – менше половини євро - приблизно 15 гривень.

Відео Українські ціни доганяють європейські: “Сніданок” порівняв чеки з супермаркетів різних країн

"Сніданок" попросив своїх глядачів з Німеччини, Чехії та Польщі поділитися фото своїх продуктових чеків. За добу пост назбирав кілька сотень коментарів з фотографіями чеків. "Сніданок" теж ходив на продуктовий шопінг у столичному супермаркеті та порівняв вітчизняні ціни на ті ж самі продукти в Іспанії та Польщі. Найдорожчі продукти виявилися в Іспанії. А от у польських маркетах ціни майже такі ж, як у нас. Експерти вирахували – українці понад половину місячного доходу витрачають на харчі. У той час, як європейські країни витрачають не більше 20.

Українські ціни доганяють європейські: “Сніданок” порівняв чеки з супермаркетів різних країн

Утім, не лише ціни варто брати до уваги, а й зарплати громадян.

Експерти вирахували, що українці понад половину місячного доходу витрачають на харчі. У той час, як європейські країни витрачають не більше 20%.

Нагадаємо, від початку тижня в Україні почали стрімко дорожчати овочі борщового набору. Зокрема, морква подорожчала на третину, а буряк – у півтора раза. Капуста виросла у ціні на 50%. Повільніше дорожчають картопля і цибуля. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції