У Франції розкритикували Макрона за марнотратство у період коронакризи: що купував лідер країни

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Франції розкритикували Макрона за марнотратство у період коронакризи: що купував лідер країни

Макрон "перевершив" своїх попередників уп'ятеро.

У Франції президента Емануеля Макрона та його дружину Бріжит не схвалюють за величезну суму, яку вони витратили на квіти для Єлисейського палацу — їхньої офіційної резиденції у Парижі. Громадськість особливо обурило те, що подружжя не зменшило видатки, попри те, що палац було закрито для відвідувачів через карантинні заходи.

Про це інформує Dailymail.

Подружжя Макронів витратили на квіти майже 600 тис. євро. Це у п’ять разів більше, ніж у попередників Франсуа Олланда та Ніколя Саркозі. Олланд, який був главою держави від 2012 до 2017 року, витратив 134 тис. євро на квіти в 2011 році. Саркозі (2007-2012 роки), витратив 144 тис. євро 2011 року.

Французька громадськість не розуміє доцільність таких витрат, враховуючи, що Єлисейський палац під час пандемії був закритий для відвідувачів. Крім того, президентське подружжя критикують через марнотратність, тоді як Франція бореться з коронакризою.

Зазначимо, що це вже не вперше Макрона та його дружину критикують через зайві витрати. У 2018 році пара стала мішенню негативу після того, як газета Le Canard Enchaine повідомила про купівлю нового набору посуду вартістю 450 тис. євро. У 2020 році критику журналістів викликав ремонт вітальні палацу за 930 тис. євро.

Нагадаємо, що Емануель Макрон вилікувався від COVID-19 та залишив резиденцію у Версалі.

Стрункість Бріжит Макрон - які секрети приховує перша леді Франції

Стрункість Бріжит Макрон - які секрети приховує перша леді Франції
Наступна публікація