Вітри із Сахари несуть у Європу 40-градусну спеку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Континенту загрожують пожежі, а людям – зневоднення.

Пекельна спека накрила центральну Європу. Весь наступний тиждень, за прогнозами синоптиків, повітря розжарюватиметься до 40 градусів за Цельсієм, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Таку аномальну для цього регіону спеку принесли вітри з пустелі Сахара.

ВідеоПекельна спека накрила центральну Європу

Увесь наступний тиждень, за прогнозами синоптиків, повітря розжарюватиметься до +40 градусів за Цельсієм. Таку аномальну для цього регіону спеку принесли вітри з пустелі Сахара. У Франції через високу температуру оголошено помаранчевий рівень загрози.  

Пекельна спека накрила центральну Європу

У Франції через високу температуру оголошено помаранчевий, передостанній рівень загрози. У Німечині лікарні готуються приймати постраждалих від спеки. Місцеві заводи води уже збільшили об'єми виробництва.

Фотогалерея Реакція Мережі на спеку (11 фото)

У багатьох європейських містах охолоджувати повітря допомагають фонтани і розпилювачі. Волонтери роздають безхатькам воду і облаштовують для них зони оснащені кондиціонером.

Тим часом стало відомо, що кількість азоту в повітрі столиці України перевищує норму щонайменше в 5 разів. Через суху та спекотну погоду протягом останніх двох тижнів у киян можуть загостритися хронічні хвороби.

Залиште свій коментар

Вибір редакції