Виверження вулкана на Філіппінах: у Манілі не працюють школи і державні заклади, а аеропорт скасував рейси

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Попіл та дим паралізував столицю.

Півмільйона людей мають залишити свої оселі у Філіппінах, бо неподалік столиці Маніли вивергається вулкан Тааль. Попіл та дим паралізував столицю. У Манілі не працюють школи та державні заклади, а в аеропорту скасували рейси, йдеться у сюжеті ТСН.19:30. 

Попіл у повітрі заблокував авіапольоти. Від початку виверження на летовищі Маніли скасовано чи відкладено понад дві сотні рейсів. У самій філіппінській столиці не працюють школи та державні заклади. Містяни намагаються захиститись від попелу масками. 

16 тисяч людей залишають розташовані неподалік Тааля селища, жити їм доведеться у тимчасових притулках. Вулканічний попіл вкрив дороги, будівлі та машини - зникли світло і вода. 

Вулкан Тааль розташований на острові, що стоїть посеред озера. Нинішнє виверження може спричинити ще й цунамі, застерігають вчені. У зоні ризику майже півмільйона людей, яким радять евакуюватися. 

Відео Пів мільйона людей опинилися у зоні ризику через виверження вулкану на Філіппінах

Пів мільйона людей мають поспіхом залишити свої оселі, бо неподалік столиці вивергається вулкан Тааль. На його схилах вже побачили потоки лави. А попіл та дим фактично паралізували життя у Манілі - там не працюють школи та державні заклади. Про вулканічну загрозу - у сюжеті.  

Пів мільйона людей опинилися у зоні ризику через виверження вулкану на Філіппінах

Утім, декому з туристів навіть вулканічна активність не завада - вони повертаються по вражаючі кадри. А ось ця пара попри невелику відстань до розпеченого Тааля вирішила не скасовувати весілля і нині має дивовижні світлини з церемонії.
Тааль — це один з найменших вулканів світу. Його називають "складним вулканом", бо у нього не один, а одразу кілька кратерів. Попри невеликі розміри його вважають смертельно небезпечним, бо на початку 20 століття йому вистачило якихось 10хвилин, що знищити все живе у радіусі 10 кілометрів. Тоді загинуло півтори тисячі людей.

Кореспондентка ТСН Катерина Федорченко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції