"Виводьте всіх". З’явилися скріншоти з перепискою працівників "Зимової вишні" під час пожежі у Кемерові

"Виводьте всіх". З’явилися скріншоти з перепискою працівників "Зимової вишні" під час пожежі у Кемерові

Фото: Reuters

Контролерів кінотеатру не змогли знайти під час початку пожежі.

Працівники торговельного центру "Зимова вишня" у російському Кемерові, де сталася страшна пожежа із щонайменше 64-ма загиблими, не змогли вчасно знайти контролерів кінотеатру, щоб звільнити з пастки людей.

Скріншоти з закритого чату співробітників ТЦ оприлюднив на своїй сторінці Telegram-канал Mash.

"Учасники - директор Судденок, білетери, охорона та інші герої трагедії. Публікується вперше. Тут все - перше повідомлення про пожежу, паніка і повний хаос", - йдеться у підписі до фото.

 

Так, з’ясувалося, що контролери кінотеатру, де загинуло найбільше людей, перебували на момент початку пожежі у сауні. До того ж працівники швидко роз’їхалися з місця події, а на заклик приїхати до школи, де зібралися родичі жертв пожежі та працювала поліція, хтось запитав: "Ви мені дасте гроші на таксі?!!"

Нагадаємо, 25 березня в центрі російського міста Кемерово загорівся торговельно-розважальний центр "Зимняя вишня". Віце-губернатор області Володимир Чернов розповів, що пожежа спалахнула в дитячій батутній кімнаті, куди хтось із дітей приніс запальничку. В будівлі впали два з трьох кінозалів - вони провалилися з четвертого на третій поверх. Слідчі виявили серйозні порушення: пожежні виходи були заблоковані, а співробітник приватного охоронного підприємства після отримання сигналу про пожежу відключив систему оповіщення.

За останніми офіційними даними, загинули 64 людини. Водночас місцеві мешканці створили ініціативну групу, яка склала списки загиблих у пожежі. У списках зазначено 64 прізвища загиблих, з яких 41 - неповнолітній.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація