Виявлено лігво організаторів терактів у московському метро

Міліція виявила квартиру, в якій переховувалися спільники смертниць, що влаштували теракти в московському метро. Після вибухів вони ще деякий час перебували в сховищі, а потім залишили його.

Міліціонери виявили квартиру спільників терористок-смертниць, що влаштували два вибухи в московському метрополітені.

За даними джерела в правоохоронних органах, у квартирі в житловому будинку в Хамовниках були виготовлені вибухові пристрої, які привели в дію терористки. Район Хамовники розташований в Центральному адміністративному окрузі Москви.

Компоненти для виготовлення вибухівки були привезені на квартиру заздалегідь, а потім вибуховий пристрій з них зібрав один зі спільників терористів.

Вибухові пристрої були передані смертницям на станції метро "Воробйови гори". Жінок супроводжували спільники, які й подали сигнал для вибухів.

Після здійснення терактів спільники терористок якийсь час перебували у виявленій міліціонерами квартирі, але потім залишили її. Особи чоловіків встановлені, вони оголошені в розшук, повідомили в правоохоронних органах.

Раніше стала відома особа однією з терористок-смертниць. Нею виявилася 17-річна Дженнет Абдурахманова, вдова лідера дагестанських бойовиків Умалата Магомедова (Аль-Бара), знищеного в ході спецоперації 31 грудня минулого року.

29 березня 2010 року в московському метро було здійснено подвійний теракт. Терористки-смертниці привели в дію вибухові пристрої на станціях "Луб'янка" і "Парк культури" Сокольнічеської лінії. У результаті вибухів, за останніми даними, загинули 40 людей, більше 90 були поранені.

31 березня ще один подвійний теракт стався в дагестанському місті Кизляр. Метою атаки стали співробітники правоохоронних органів. В результаті двох вибухів, потужність одного з яких оцінюється в 200 кілограмів у тротиловому еквіваленті, загинули 12 людей, в тому числі начальник міського ОВС Віталій Ведерников.

Читайте також:

Мєдвєдєв відділив терористів від "шахідів"

Кількість жертв терактів у московському метро збільшилася до 40 осіб

Смертниця з московського метро, яку відзняли на відео, виявилася звичайною пасажиркою

Упізнана друга терористка у московському метро
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: