Війна, страшна хвороба і "чорний лебідь". Що чекає на Путіна після перепризначення

Війна, страшна хвороба і "чорний лебідь". Що чекає на Путіна після перепризначення

Фото: Reuters

Російський лідер може пережити уже цього року палацовий заколот, вважає астролог Влад Росс.

18 березня в Росії вперше голосуватиме покоління 18-річних, які не знали іншого вождя, ніж Володимир Путін.

Російські опозиціонери розповіли українським журналістам, що очільник Кремля після чергового переобрання готується переписати конституцію РФ, щоб панувати решту свого життя, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

Перше покоління Путіна сьогодні виглядає архаїчною спробою. На цьому тлі п’яте покоління російського президента – моторошно-фантастичне та небезпечне, як Робот Софія, що жартома пообіцяла знищити людство. За ці 18 років життя Путіна засекретили.

Нещодавно в РФ презентували фільм "Миропорядок-2018", який фактично презентує нове покоління путіністів. "Путіни більш раннього віку дуже сильно відрізняються від тих, яких ми зараз бачимо на екрані. Реальність двійників я не заперечую", - вважає колишній психолог зовнішньої розвідки України Дмитро Попов.

"Сьогоднішня Росія схожа на Італію часів Муссоліні. Але ніхто не гарантує, що вона не буде схожа на Німеччину часів Гітлера", - заявив опозиціонер Леонід Гозман.

ВЕЛИКА ВІЙНА

Леонід Гозман каже, що ще кілька років тому Росія була іншою державою. Його прогнози – невтішні. Він вважає, що після чергового обрання Путін запустить процеси щодо внесення змін в конституцію Росії, які дадуть йому панувати і воювати решту життя.

"Сьогодні його легітимність – це війна. Наші солдати кров проливали. Якщо за таким критерієм вважати, то все до Ельби – наше. Захід має готуватися до війни", - переконує він.

Підготовка до війни та гонка озброєнь коштують шалено дорого. "Реально посилиться фіскальний тиск. Податковий, акцизний. Він сильно посилиться, тому що державі дуже потрібні гроші", - додав політолог Валерій Соловей.

Та західні експерти скептично ставляться до можливості великої війни. У Німеччині впевнені, що новий Путін буде змушений більше турбуватися про рядових росіян, у яких до президента все більше запитань. Проте тут говорять - внутрішні проблеми не завадять Путіну продовжувати тероризувати Україну та інші пострадянські республіки. "У Європі все більше влади отримують популісти і дебати стосовно послаблення антиросійських санкцій отримають значно більший масштаб. Це для Путіна прекрасна можливість позбутися неприємних для нього наслідків і одночасно отримати, що він хоче. Тобто вплив на майбутнє України", - заявив Штефан Майстер, глава Центру імені Роберта Боша із вивчення Центральної та Східної Європи.

ПОЛЮВАННЯ НА "ЧОРНОГО ЛЕБЕДЯ"

Проте політологи не можуть врахувати фактор "чорного лебедя". Цей термін запровадив економіст Нассім Талеб. "Чорний лебідь" – це наріжний камінь на шляху людства. Подія, яку ще вчора не могли передбачити, але яка вже завтра може повністю змінити ситуацію в світі. Такі несподіванки нерідко передбачають містики та астрологи. Знавець гороскопів та натальних карт Влад Росс каже, що Путін прийшов до влади під час великого затемнення в серпні 1999 року.

"Але вважається, якщо людина приходить на затемненні, вона повинна піти на ньому. Цього року 11 серпня - повторення цього затемнення. Рівно 19 років тому. Точнісінько. Коли Єльцин призначив Путіна наступником. Із серпня до грудня - найскладніші дні будуть у Путіна. Це небезпека повалення його влади, палацового перевороту. Іншим шляхом не виходить зміна влади поки", - зазначив Росс.

Астролог ще минулого року заявляв, що у президента Росії рак хребта.

Психолог Дмитро із зовнішньої розвідки України повідомив: "Справа в тім, що кава стоїть ліворуч. Коли він її брав, він брав її в ліву руку, передавав у праву і після цього пив. Йому важко повертати корпус. Я підозрюю, що є або хвороба рухового апарату, або хвороба нирок", - сказав він.

ДИВНА НЕДУГА

Колишній спеціаліст служби зовнішньої розвідки констатує – Володимира Путіна мучить не лише фізичний недуг. "Путін схильний до психіатричного захворювання, яке класифікується за нашими психіатричними параметрами, як антисоціальна психопатія. Він готовий поставити вкинути весь світ у ядерну катастрофу тільки на догоду своїм особистим амбіціям. Він упевнений, що і через 20 років, і далі він буде президентом Росії", - констатує Попов.

Реальність тикає українців носом в північний та східний кордон, прямо за яким стоять готові до наступу московські війська. У цій реальності найбільше значать наша відвага та готовність захищати свою землю.

Станіслав Ясинський

Повʼязані теми:

Наступна публікація