Війна за Сирію. Sky News Arabia повідомляє, що турецькі військові увійшли до Ідлібу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Туреччина укріплює свої позиції в Сирії.

Колона військової техніки з Туреччини 9 лютого перетнула кордон із Сирією і увійшла на територію провінції Ідліб.

Про це повідомив телеканал Sky News Arabia.

Зазначається, що в суботу та неділю Туреччина посилила свою військову присутність в Ідлібі на північному заході Сирії. Місцеві джерела повідомили телеканалу, що ще один турецький військовий конвой увійшов з пункту перетину з Баб-ель-Хава до Ідлібу.

Свідки також повідомили, що в суботу Туреччина відправила сотні військових автомобілів до провінції після того, як сирійська армія взяла під свій контроль стратегічне місто неподалік від столиці провінції.

Під час свого візиту до Києва президент Ердоган звинуватив сирійську владу і Росію у порушенні домовленостей щодо ситуації в Ідлібі. "Режим (прим. Асада) за сприяння РФ зробили в Ідлібі те, що зробили (прим.: бомбардування провінції). І зараз ці люди (прим.: біженці) рухаються в бік нашого кордону. За останніми даними понад мільйон осіб, діти дорослі зі своїм майном прямують до Туреччини. На сьогодні  у нас в країні понад 4 мільйони сирійців", – зазначив турецький лідер.

Зазначимо, що війська Асада за підтримки РФ, попри домовленості про перемир'я, пішли в активний наступ на Ідліб, щоперебуває під контролем Демократичних сил, які підтримує Туреччина. 

Відео Турецькі військові обстріляли сирійське місто Таль-Рифат: щонайменше 11 людей загинули

Турецькі військові гатили по місту Таль-Рифат, що за 20 км від турецького кордону. Один зі снарядів розірвався у дворі місцевої школи, коли діти саме виходили з уроків. Загинуло 11 людей, серед них - 8 дітей. Поранено ще 21.  

Турецькі військові обстріляли сирійське місто Таль-Рифат: щонайменше 11 людей загинули

Залиште свій коментар

Вибір редакції