Війська Каддафі обстріляли ракетами порт Місурати

Пасажирське судно, зафрахтоване Міжнародною організацією з міграції, в результаті обстрілу було змушене залишитися на рейді порту, не підходячи до його причалу.

Кілька некерованих ракет, випущених реактивною системою залпового вогню "Град", розірвалися в порту міста  Місурата вдень 26 квітня. Порт, через який йде постачання міста чистою водою, продовольством та іншими предметами першої необхідності, знаходиться в 12 кілометрах на схід від Місурати, зайнятої повстанцями.

Як повідомляється, у результаті обстрілу отримали поранення декілька африканських гастарбайтерів, які розбили там табір в очікуванні евакуації.

Пасажирське судно, зафрахтоване Міжнародною організацією з міграції, в результаті обстрілу було змушене залишитися на рейді порту, не підходячи до його причалу. За словами одного з командирів повстанців, раду не входити в гавань капітану судна дав представник НАТО.

Раніше повстанці вибили урядові війська з Місурати на околиці міста. При цьому ракетно-артилерійські обстріли зупинилися лише з появою в повітрі літаків НАТО.

Раніше військовослужбовці НАТО, діючи з бойових кораблів, перерізали стратегічно важливий кабель "Аль-Аляф", протягнутий з морського дна неподалік від лівійського берега.

 Таким чином перестав працювати основний канал зв'язку між заходом, центром та сходом країни.

Як відомо, на заході розташована столиця - Тріполі, в центрі - рідне місто Муаммара Каддафі - Сирт, далі на схід лежать міста Рас-Лануф і Брега, які залишаються під контролем лоялістів. Поблизу Сирта розташовані кілька лівійських військових баз, звідки здійснювалося постачання і забезпечення діяльності урядових військ, які намагалися взяти місто Місурата (на захід), а також обороняли Брегу і Рас-Лануф (на схід).

Раніше бомбардуванням з повітря також піддалися вузли телефонного і радіозв'язку. У НАТО ці дії обгрунтували необхідністю знищення "інфраструктури управління і командування військами".

Читайте також:

Путіну не подобається, що цивілізовані країни навалюються на Лівію

Франція запевнила, що наземної операції в Лівії не буде

ЗМІ: Каддафі платить українським найманцям по 2 тисячі доларів на день

ВідеоВійська Каддафі обстріляли ракетами порт Місурати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: