Війська Каддафі втопили Лівію в крові: убито лідера повстання

Війська Каддафі заявили про повний контроль західної частини Лівії, яку вони захопили, пустивши кров тисячи мирних жителів, а також вбили одного з лідерів повстанців.

Війська Муаммара Каддафі повернули контроль над найближчим до Тріполі містом Ез-Завія, який знаходиться в 50 км на захід від столиці, продовжуючи топити країну в крові.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, ватажок терористів Хусейн Дарбук і його заступник були вбиті під час зіткнень, інші лідери повстанців в полоні. Урядові війська захопили вже 31 танк, 19 БТРів і 45 зеніток.

Військові Каддафі відкривають вогонь по мирних жителях. У невеликому місті Харша, яке розташоване недалеко від Ез-Завії і яке захоплене тепер урядовими військами, було вбито багато людей, заявив представник опозиції.

За його словами, там сили Каддафі вбили лідера опозиційної армії. Тепер на його місце призначено нову людину.

Між тим представник уряду Каддафі заявив, що сили лівійського лідера розраховують повністю відновити контроль над містом ще до кінця п'ятниці. За даними жителів Ез-Завії, під час атаки урядових сил на місто були вбиті, як мінімум, 30 мирних жителів.

Місцевий житель Мухаммед розповів, що пробув у госпіталі Ез-Завії всього 15 хвилин і за цей час нарахував десятки вбитих і ще більше поранених. За його словами, госпіталь переповнений і в ньому немає місця для нових пацієнтів. Він додав також, що кількість жертв постійно збільшується. Інший місцевий житель Ібрахім заявив, що в зіткненнях з найманцями Каддафі загинули 40-50 людей.

Водночас, представник уряду Лівії заявив, що прихильники Каддафі контролюють всю західну частину країни. Однак ситуація на сході також  "проблематична".

Зокрема, представник лівійського уряду визнав, що місто Марса-Брега на сході країни залишається під контролем опозиції.

Як повідомлялося, саме на сході Лівії проходять найбільш масштабні акції протесту опозиції проти режиму Каддафі. Зокрема, опозиціонери утримують Бенгазі - друге за величиною місто країни.

4 березня повстанці витіснили війська Муаммара Каддафі з найбільшого нафтового порту Лівії Рас-Лануфа та взяли контроль над аеропортом.

Читайте також:

Повстанці захопили головний нафтовий порт у Лівії

У столиці Лівії люди вийшли на мітинг проти Каддафі

Лівійські повстанці відкинули сили уряду на 60 км від Бреги

Каддафі став "Королем королів Африки" завдяки дівчатам Берлусконі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: