Війська Каддафі увійшли на околиці Бенгазі

Нагадаємо, офіційний Тріполі заявляє, що повністю дотримується даної обіцянки про припинення вогню проти повстанців.

 Лівійські урядові війська увійшли на західні околиці міста Бенгазі, основної бази супротивників лівійського лідера Муамара Каддафі, повідомляє катарський телеканал "Аль-Джазіра".

Раніше ЗМІ повідомляли, що Бенгазі в суботу, 19 березня, піддався авіаудару.

Нагадаємо, офіційний Тріполі заявляє, що повністю дотримується даної обіцянки про припинення вогню проти повстанців.

Дислокація збройних сил Лівії у безпосередній близькості від міста Бенгазі, не порушує одностороннього перемир'я, оголошеного владою країни - війська не збираються займати місто, заявив заступник міністра закордонних справ Лівії Халед Каїм.

Як відомо, Рада Безпеки ООН в ніч на п'ятницю оголосила про створення над Лівією безпольотної зони, щоб запобігти бомбардування зайнятих опозицією міст і врятувати від загибелі місцевих жителів. Документ, що передбачає закриття повітряного простору над Лівією, був прийнятий 10 голосами "за" з 15 країн, представлених в СБ.

Влада Лівії заявила в п'ятницю про припинення всіх бойових дій проти бунтівників у зв'язку з прийняттям обмежувальної резолюції ООН. Однак через кілька годин телеканал "Аль-Джазіра" повідомив, що збройні формування Каддафі наближаються до Бенгазі.

З 15 лютого в Лівії тривають виступи проти режиму Каддафі, який правив у країні понад 40 років. Країна фактично розділилася на захід, підконтрольний Каддафі, і схід, який утримують повстанці.

Читайте також:

Франція перенесла початок військової операції у Лівії

Лівія покликала до себе міжнародних спостерігачів

Обама поставив Каддафі ультиматум, Європа готується до військової операції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: