Війська Каддафі вибили повстанців з туніського кордону

Після ракетного обстрілу, розташованого на кордоні з Тунісом, війська Каддафі вибили загони лівійських повстанців.

Війська, підконтрольні Муаммару Каддафі, вдень 28 квітня вибили загони лівійських повстанців з прикордонного переходу Дахіба-Вазін, розташованого в регіоні Західні Гори на північний захід від Тріполі.

Бою передував ракетний обстріл переходу, розташованого на кордоні з Тунісом. Після вогневої підготовки почався наземний бій, який тривав менше години – близько півсотні повстанців, які захищали перехід, відступили на територію Тунісу, склали зброю і здалися місцевій владі.

Лівійців, які стали таким чином "цивільним населенням", тунісці затримувати не стали і тут же відпустили. Армія і прикордонники Тунісу в те, що відбувалося на суміжній території втручатися не стали.

Як повідомляють очевидці, в даний час прикордонний перехід знаходиться під повним контролем урядових військ, над ним піднято зелений прапор, перестрілки припинилися.

Кордон перейшов під контроль повстанців тижнем раніше, коли вони змогли вибити прихильників Каддафі в Тунісі – точно так само, як їх самих вибили в цей раз.

За тиждень, поки межа була відкрита, в Туніс з Лівії встигли втекти близько 30 тисяч осіб, які рятувалися від боїв, що тривають в Західних Горах вже два місяці. У зворотному напрямі через кордон пройшли каравани з медикаментами, продовольством і предметами першої необхідності.

Після закриття кордону блокада Західних Гор була відновлена, що загрожує складнощами для постачання повстанців.

Читайте також:

Німецькі ЗМІ оприлюднили секретний план операції ЄС у Лівії

Безпілотники США вперше завдали ударів по Лівії

Франція збирається передати повстанцям заморожені рахунки Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: