Війська Лівії обстріляли територію Тунісу

Армія Лівії вела вогонь по заколотникам, які повстали проти глави цієї держави Муаммара Каддафі, і, найвірогідніше, Туніс був обстріляний випадково.

Територія Тунісу знову була обстріляна військами Лівії.

Як повідомляють очевидці, не менше чотирьох снарядів розірвалися на туніській стороні кордону між двома країнами.

Армія Лівії вела вогонь по заколотникам, які повстали проти глави цієї держави Муаммара Каддафі, і, найвірогідніше, Туніс був обстріляний випадково. Як повідомляє радіостанція Europe1, снаряди розірвалися далеко від населених пунктів.

Нагадаємо, 29 квітня повідомлялося, що армія Каддафі перетнула кордон із сусіднім Тунісом, переслідуючи заколотників, і зіткнулася з туніськими збройними силами в прикордонному м. Дехіба, тим самим "перетягнувши" внутрішній конфлікт за межі країни. Пізніше лівійські війська повернулися назад на свою територію.

Після цього туніська сторона евакуювала значну частину свого населення, яка проживає неподалік від лівійського кордону.

Нагадаємо, в середині лютого в Лівії почалися масові демонстрації з вимогою звільнення Каддафі, який править понад 40 років, що згодом переросли у громадянську війну між урядовими силами і повстанцями.

19 березня коаліція п'яти західних країн - США, Франції, Великої Британії, Канади та Італії - після відповідної резолюції ООН почала завдавати ракетні удари по території Лівії.

31 березня керівництво операцією в Лівії перейшло до представників командування НАТО. Метою операції Північноатлантичного альянсу, що отримала назву Об'єднаний захисник, є забезпечення ембарго на постачання зброї, безпольотної зони і заходів із захисту цивільного населення.

Читайте також:

Британія збільшить інтенсивність ударів по Лівії

У Лівії помер ще один український лікар

Іспанія, Данія та Нідерланди спростували своє визнання лівійських повстанців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: