Війська на кордоні та надзвичайний стан у країн-сусідів: із Венесуели масово тікають громадяни. Інфографіка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загалом за кордоном перебуває майже три мільйони венесуельців.

У Перу 28 серпня оголосили надзвичайний стан на північному кордоні, а Бразилія стягує війська до кордону – все через масовий потік біженців із Венесуели. Вони тікають від тотального зубожіння, голоду та масштабної економічної кризи вдома.

Фотогалерея Справжнє зубожіння: Reuters показало пусті полиці супермаркетів у Венесуелі (19 фото)

Інфляція у Венесуелі до кінця року може досягти мільйона відсотків. Нещодавно в країні провели деномінацію валюти, купюри якої вже досягали кількох десятків тисяч болівар, та підвищили мінімальну зарплату в десятки разів – тепер вона становить близько 30 доларів. У зв’язку з неефективними діями уряду та придушенням опозиції тисячі венесуельців тікають за кордон.

біженці з Венесуели, інфографіка
ТСН.ua

Так, лише у сусідній Колумбії наразі проживає близько 600 тисяч венесуельців, 200 тисяч у США та Іспанії та ще близько 125 тисяч у Чилі. Загалом же за кордоном проживає майже 3 мільйони громадян Венесуели, лише у 2017 році країну покинули 1,64 мільйона.

За даними МВФ, економічна ситуація у Венесуелі схожа з післявоєнною Німеччиною. Якщо справдяться всі прогнози, то за п'ять років кризи економіка Венесуели скоротиться на 50%. Через кризу венесуельці змушені вдаватись до бартеру – платити продуктами за послуги.

ВідеоМішки замість гаманців: у Венесуелі продавці почали зважувати купюри при оплаті за товари

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції