Війська ПНР Лівії захопили аеропорт Себха

Міста Бені-Валід, Сірт і Себха в даний час залишаються одними з населених пунктів, що ще не перейшли під контроль ПНР.

Війська Перехідної національної ради ПНР Лівії захопили аеропорт і укріплення Себха, одного з міст, яке утримують прибічники поваленого лідера Джамахірії Муамара Каддафі.

"Наші прапори розвиваються там (у місті Себха)", - наводить агентство Reuters слова представника військових сил ПНР Ахмеда Бані.

Представник ПНР також спростував інформацію представника Каддафі Мусі Ібрагіма про те, що прибічники полковника у місті Бені-Валід взяли у полон 17 "найманців", серед яких багато іноземців, у тому числі британці і французи. Раніше цю інформацію спростувала і Франція.

"У місті немає британських і французьких заручників", - заявив Бані.

Місто Бені-Валід, Сірт і Себха в даний час залишаються одними з населених пунктів, що ще не перейшли під контроль ПНР. За інформацією Нацради, обороною Бені-Валіда керує син Каддафі Сейф аль-Іслам. За інформацію, що надходила раніше, у Бені-Валіде також можуть знаходитися і інші сини полковника - Сааді і Мутасім.

Вчора захисники Сірта відбили наступ ПНР, проте противникам Каддафі вдалося захопити аеропорт і військову базу в рідному місті лідера Джамахірії.

Читате також:

МЗС Італії впевнено, що Каддафі вже немає в Лівії

Прихильники Каддафі взяли в полон 17 "найманців"

Лівійські повстанці зайняли аеропорт рідного міста Каддафі

ВідеоВійська ПНР Лівії захопили аеропорт Себха

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: