Війська США у 2011 році не підуть з Афганістану

Виведення військових США буде залежати від реального стану справ в Афганістані, тому літо 2011 року не слід розглядати як остаточний термін, заявив глава Пентагону.

Американські війська не буде виведено з Афганістану наступного року. Про це заявив міністр оборони США Роберт Гейтс .

Гейтс зазначив, що Вашингтон передбачає "обмежене" виведення військ з Афганістану. Однак, за словами міністра, темпи і масштаби скорочення контингенту залежатимуть від успішності операцій міжнародних сил проти бойовиків.

"Моя особиста думка полягає в тому, що це скорочення чисельності на ранніх етапах стосуватиметься достатньо обмеженої кількості (військ США в Афганістані), - заявив він. - І якщо справи підуть успішно, то ми, ймовірно, прискоримось".

"Однак, повторюю, це буде залежати від реального стану справ в Афганістані ... Президент (США Барак Обама) сигналізував про це дуже зрозуміло", - зазначив глава Пентагону.

Він двічі наголосив, що літо 2011 року не слід розглядати як термін виходу американського військового контингенту з Афганістану. "Ми не йдемо з Афганістану в липні 2011 року... липня 2011 - це не кінець, це початок перехідного періоду", - сказав глава військового відомства США.

У зв'язку з цим він уточнив, що поки в Афганістан навіть не повністю перекинуто підкріплення у складі 30 тисяч військовослужбовців, рішення про скерування якого було прийнято Обамою в грудні минулого року після перегляду стратегії, успадкованої від попередньої адміністрації США на чолі з Джорджем Бушем.

Читайте також:

США скерують на фінансування Афганістану та Іраку 37 млрд дол.

У липні коаліція в Афганістані зазнала рекордних втрат

У США схвалено законопроект про скерування 30 тис. військових до Афганістану

ВідеоВійська США у 2011 році не підуть з Афганістану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: